oben links oben rechts
left border
 Styczeń 26 2020 20:43:49
Nawigacja
Statut
Historia Grodziska
Sprawdż pogodę
Tu jesteśmy
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 55
Nieaktywowany Użytkownik: 39
Najnowszy Użytkownik: kubanio12
Na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Nie wypalajmy traw !!!


Trawa3


Jak co roku, wraz z nadejściem wiosny i ocieplaniem się aury, następuje okres wzmożonego wypalania traw na łąkach i nieużytkach. Na łąkach, nieużytkach, w przydrożnych rowach i na miedzach pojawiają się niszczące płomienie.


Czytaj więcej

Pożar budynku gospodarczego w Guzewie


Guzew

Dnia 04.03.2009 r. w godzinach 21:55 - 23:50 zastęp GBA 2,5/16 z OSP Grodzisk brał udział w gaszeniu palącego się budynku gospodarczego, murowanego pokrytego eternitem, będącego częścią kompleksu gospodarczo-mieszkalnego w miejscowości Guzew gm. Mrozy. Dzięki bardzo szybkiej i profesjonalnie przeprowadzonej akcji spaleniu uległa tylko część siana zgromadzonego w budynku a uratowano kompleks budynków gospodarczo-mieszkalny. W działaniach brało udział 5 zastępów w tym 1 zastęp z JRG Minsk Maz. oraz 4 zastępy OSP.


Fotki

Z kart historii OSP Grodzisk
Trasa

Pierwsze zdjęcie do albumu "Z kart historii OSP Grodzisk".
Następne materiały będą sukcesywnie umieszczane w miarę pozyskiwania.
Czad - cichy zabójca

Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla, potocznie zwanego czadem, ginie kilkadziesiąt osób. Bardzo często nie ma to związku z powstaniem pożaru, a wynika jedynie z niewłaściwej eksploatacji budynku i znajdujących się w nich urządzeń i instalacji grzewczych. Czytaj więcej


Zimowy Maraton - Mrozy 15.02.2009 r.


TrasaDnia 15 lutego 2009 r. na terenie gminy Mrozy odbył się "Zimowy Maraton" Mazovia MTB Maraton zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowe „Zielony Szlak”.
Urokliwa, mocno zróżnicowana terenowo trasa - dzięki sprzyjającemu położeniu na garbie wysoczyzny kałuszyńskiej - nie ma dłużyzn i monotonni. Zjazdy i podjazdy, niektóre dość strome, a także odcinki szybkie do twardego dokręcania. Niespełna 30-kilometrowa runda w całości przebiega po ścieżkach, drogach szutrowych i leśnych.
Druhowie z OSP Grodzisk zabezpieczali trasę maratonu.
Fotosy

Pierwsza akcja w 2009 r. - pożar budynku mieszkalnego w Jeruzalu


GBADnia 18.01.2009 r. o godz. 20:20 zastęp GBA 2,5/16 został zadysponowany przez PSK PSP w Mińsku Maz. do pożaru budynku mieszkalnego w kompleksie z budynkami gospodarczymi (oborą i stodołą) w miejscowości Jeruzal gm. Mrozy. W działaniach ratowniczo - gaśniczych brało udział 14 zastępów w tym 2 zastępy z JRG Mińsk Mazowiecki, 11 zastępów OSP oraz jeden zastęp z JW. Spaleniu uległa więźba dachowa na budynku mieszkalnym murowanym i oborze, 15 t. siana, 15 t. słomy oraz 5 krów.
Ratownicy uratowali murowaną stodołę krytą eternitem, pozostałe części budynku mieszkalnego i obory, 5 krów, 3 szt. trzody chlewnej. W trakcie prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych lekkiemu wypadkowi uległ ratownik z JRG Mińsk Maz. oraz syn właścicielki gospodarstwa. Na miejsce zdarzenia przybył patrol Policji oraz zespół Pogotowia Ratunkowego, który udzielił pomocy poszkodowanym.
Druhowie z OSP Grodzisk otrzymali od kierującego działaniami polecenie oświetlenia terenu akcji oraz prowadzenia działań gaśniczych na strychu palącego się budynku mieszkalnego - gaszenie więźby dachowej i zgromadzonego na strychu siana.
Działaniami z ramienia OSP Grodzisk dowodził Naczelnik OSP Materka Wojciech.
Zdjęcia z akcji

Strona 29 z 29 << < 26 27 28 29
Patron strażaków

Polecamy

Komenda Wojewódzka PSP

KP mińsk Maz.

ZOSPRP

Powiat miński

Mapa zagrożenia

Mapa zagrożenia

Komenda Wojewódzka PSP

Pogoda
Imieniny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


636324 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl